Tipsy Kraków

Dla tych, którzy rozważają wykonanie manicure w salonie, a nie wiedzą, która z metod będzie dla nich lepsza, na pewno znajdą odpowiedź w poniższym artykule. Metoda akrylowa jest z pewnością metoda, która daje efekty na dłużej, ponieważ akryl jest twardszy i mocniejszy.

Czasem żółknie. Żel z kolei jest bardziej naturalnym pod względem wyglądu, a przy tym zdecydowanie bardziej delikatny przez co może ulec szybkiemu zdarciu. Obie metody utrzymują się przez około 2-4 tygodnie w zależności od tempa wzrostu paznokci. Tipsy akrylowe i żelowa należy uzupełniać co jakiś czas, by paznokcie prezentowały się dobrze. Dwie metody różnią się także ceną, żelowe wykonanie paznokci jest zazwyczaj droższe. Trzeba też brać pod uwagę, że uzupełnienie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Paznokcie żelowe można nosić przez cały czas. Naturalne paznokcie, które są zwykle ukryte pod paznokciem żelowym są delikatne, cienkie, ale niezniszczone. Ważne jest także, aby tipsy były zdejmowane profesjonalnie, ponieważ zabieg niezgodny z zasadami może doprowadzić od zniszczenia płytki paznokciowej. Takie paznokcie można pomalować każdym lakierem, jednak ważne jest, aby zmywać niechcianą warstwę lakieru zmywaczem bez acetonu. Każda metoda ozdabiana paznokci ma swoich przeciwników i zwolenników. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat wpisz w wyszukiwarce: tipsy Kraków.

Paznokcie akrylowe polecane są osobom, które pracują w takich zawodach jak sekretarka, gospodyni domowa, kosmetyczna. Są one niezwykle trwałe, więc nie ma obaw, że zostaną  niespodziewane uszkodzone. Paznokcie żelowe z kolei polecane są na specjalną okazję np. ślub czy studniówkę, ponieważ są one bardzo delikatne i łatwo ulegają uszkodzeniom. Nie powinno się ich skubać, ponieważ bardzo łatwo odrywają się od paznokci.Comments are closed.