Botox Kraków

Botoks daje rewelacyjne efekty w przypadku pionowych zmarszczek na czole, które pojawiają się na naszej twarzy, ponieważ wyrażamy różne emocje i stany za pomocą mimiki. Oprócz tego likwiduje poziome linie czoła, które także są niepożądane przez wiele kobiet, ponieważ postarzają je i czynią ich spojrzenie groźnym i wrogim.

Substancja ta idealnie radzi sobie także z kurzymi łapkami, które sprawiają, że nasze oczy nie błyszczą tak jak dawniej, kiedy nasza skóra była idealnie gładka. Problem zmarszczek zapewne wkrótce zostanie wyeliminowany i nie będzie już potrzebna funkcja w photoshopie, która czyni kobiety po sześćdziesiątce, zupełnie młodymi. Wstrzyknięcie jadu kiełbasianego w skórę odbywa się zwykle bez znieczulenia, ponieważ igła używana do zabiegu jest bardzo cienka, a poza tym zbieg sam w sobie nie jest prawie w ogóle bolesny. Ewentualnie u niektórych osób, które cierpią na nadwrażliwość, można zastosować maść Emla kilkadziesiąt godzin przed zabiegiem. Toksyna zwana jadem kiełbasianym była stosowana od lat siedemdziesiątych minionego wieku, ale nie, jako substancja poprawiająca wygląd skóry. Była stosowana do wszelkiego rodzaju zabiegów okulistycznych takich jak leczenie zeza, skurczów, nadmiernej potliwości rąk, stóp i pach, ale na bóle głowy. Dopiero na początku lat dziewięćdziesiątych zaczęto ją stosować, jako jedną z substancji najczęściej wykorzystaną w medycynie estetycznej – stwierdził odpowiedzialny za botox Kraków Tomasz, znany krakowski specjalista.

Oczywiście dawka stosowana w trakcie zabiegu nie jest niebezpieczna dla zdrowia, ponieważ jest piec razy mniejsza niż dawka, która powoduje całkowite zatrucie organizmu, w ostateczności śmierć. Efekt działania tej substancji utrzymuje się naprawdę długi czas, ponieważ od pięciu do sześciu miesięcy. Po tym okresie można odnowić zabieg, a efekt uzyskany za drugim razem z pewnością będzie jeszcze lepszy niż w przypadku pierwszego zabiegu. Dodatkowo warto podkreślić, ze niecierpliwe panie będą musiały poczekać kilka dni na efekt działania botoksu. Ponieważ zanim substancja rozpłynie się w mięśniu, musi minąć kilka dni. Średnio taki okres trwa dwa, trzy dni.Comments are closed.